1 / 11
Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.
950 €
Цената е фиксна
19.11.2022 11:56

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Scarabeo 100ie

Километри:

35000

Регистрирано цела година до 20.07.2023год.
Троши 1,5л.на 100км.
Нови гуми.
Фабрички куфер.
Моторчето е 100 кубика.
Брзо и лесно за возење,за фирми за разнесување низ градските гужви.
Невероватно економично,моторчето е четворотактно.
Забелешки нормални за годините.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutcshe Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам