Купувам плац нива во близина на езерото.
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 13:01

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Купувам плац нива во близина на езерото.
Може да биде и подалеку али да има поглед кон езерото, понудете некоја класа 5 ефтино земјоделско.
до 1000м2 може и помалце во квадратура, но да е нивата до 3000евра максимум.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Martin Gjorgjievski
Потврден огласувач
077652671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам