1 / 9
Clarks 42.5 obuvki cevli 43 patiki kozni crni 42
2.500 МКД
18.09.2022 16:57

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

>40

Боја:

Црна

Prodavam novi NESTAVENI cevli kozni CLARKS ORGINAL edna od najkomotnata i najkvalitetna firma na cevli, odgovarat na golemina 43 , a na niv natpisot e 42.
Kupeni od Germanija 110 evra, Clarks Konrad ease black lether - model !
gi prodavam zosto brojot mi e zgresen inaku vakva cevla ne se prodava :)
Odgovarat na se !!! Eve link

https://www.clarks.eu/hr/en/outlet-menu/konrad-ease-black-leather-040515f26161730.html

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070642264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам