1 / 6
Apartment za izdavanje
По Договор
14.08.2022 12:16

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija do ezero, 2 min do centar.Pogoden za 2-4 osobi.
Tel za kontakt 075 202 193 Dance

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

xx
Потврден огласувач
075202193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам