1 / 12
Izrabotuvame ogradi od zelezo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 14:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame ogradi od zelezo, mebel za vo dvorovi, nastresnici, barski stolcinja, konjopoi i sve drugo od zelezo i kombinacija zelezo i drvo.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072261090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам