1 / 6
Se prodava Ford Mondeo
1.500 €
Цената е фиксна
05.08.2022 14:01

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Mondeo 2.0

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
79336289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам