1 / 1
PRODAZBA NA PLAC
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 09:21

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1440 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО С.ЦАРЕВ ДВОР- РЕСЕН, НА ГЛАВНАТА УЛИЦА НА ВЛЕЗОТ ВО СЕЛОТО ОД СТРАНА НА БИТОЛА, СПРОТИ ФАБРИКАТА ЦД ФРУИТ, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКАТА ПУМПА А- Е ПЕТРОЛ..ПЛАЦОТ Е НА ЕДЕН СОПСТВЕНИК СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ
ТЕЛЕФОН 078 513 816 БОБАН

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Бобан
Потврден огласувач
078513816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам