1 / 10
Voeno odelo tru Spec
80 €
01.10.2022 11:29

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Зелена

Se prodava voeno odelo doneseno od Usa ,Novo
Pantoloni so dzebovi stranicno i goren del so dzebovi na rakavi i na gradi.
Super kvalitet ,odlicna shara,top poznat brend
Odgovara za visina do 185- 190cm
075/310123
Dostava niz cela Mk

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

L
Потврден огласувач
070999207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам