Fasader
1 €
04.08.2022 15:11

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Доволни

Fasader

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Amitj
Потврден огласувач
071421419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам