1 / 6
Korg Kross 2
500 €
04.10.2022 20:14

Струмица / Струмица

Kako nov! Koristen pretezno vo domasni uslovi. Prv sopstvenik. Celosno i maksimalno ispraven. Vo orginalna kutija i torbica so dopolnitelen sunger dizajniran za sajzerot. Moze dopolnitelni sliki na viber.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078329880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам