1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006god. "AVTOCENTAR"
9.500 €
17.09.2022 11:49

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4
2006 / 2005god.

Maksimalno socuvan .
( 231.000km. )

Full oprema .

* napraven kompleten servis *
* reg. do 27. 8. 2022god. *

Cena : 9500e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам