1 / 10
AUDI A3 2.0TDI 2008G SPORTBACK Sline
6.300 €
28.11.2022 18:56

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A3 2.0TDI 2008G SPORTBACK Sline
Registriano 11.07.2023
Servisiriano
Full Oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arijan
Потврден огласувач
075740740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам