1 / 4
Kozna tasna COACH
2.000 МКД
Цената е фиксна
06.08.2022 22:58

Аеродром / Скопје

Kozna tasna od brendot COACH, nosena edna sezona, odlicno socuvana, fotografiite kazuvaat se. Donesena od SAD, sredna golemina, moze da se nosi i vo raka i na ramo, se zakopcuva so patent, odlicno organizirana so vnatreshni I nadvorehsni pregradi i djebovi. Cenata za vakov brend e simbolicna i fiksna. Kupena e $250.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071520838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам