1 / 1
Se prodava odlicno socuvan bez maani
9.000 МКД
04.08.2022 16:44

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

J8 samsung 2018

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava samsung galaxy j8 2018 vo odlicna sostojba socuvan maksimaalno bez mani odi so zastitno staklo i original silikonsla futrola
Viber 077921808

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
77921808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам