Издавање на соби и апартмани
1.500 €
04.08.2022 17:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

20 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Богомилска 28

Нов објект, опремени со посебни купатила. Во близина (5мин) на центарот на Охрид.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Semra Aci Mustafa
Потврден огласувач
072321943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам