1 / 3
PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI
100 €
22.08.2022 19:45

Кочани / Кочани

PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI MARKA "ACQUARIUS" KUPENA PO GREŠKA. PUMPATA E SAMO MONTIRANA I VEDNAŠ DEMONTIRANA

Категорија: Дом и Градина / Градина / Базени Пливање

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075602609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам