1 / 1
Prodavam tocak
1 МКД
09.11.2022 12:41

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

14 "

Se prodava detski tocak brzinec, vo dobra sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
070 692124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам