1 / 11
MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)
По Договор
07.03.2023 09:19

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-TEMPOMAT;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-GREACI NA SEDISTA;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-MAHAGON;
-KOZA;
-PARKING SENZORI;
-HROM LAJSNI;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
---------I N F O:(071/252-444)------------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам