1 / 7
GAMING PC RTX 3060 Ryzen R7 5800x 32gb ram
1.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 11:33

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Ryzen 7 5800x
RTX 3060 vision
Asrock x570 taichi
xigmatek water cooler 240mm
32GB ram 3200mhz
750w cooler master PSU
500GB nvme SSD
cooler master h500p argb case
za povekje informacii 074 200 151

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
074200151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам