1 / 8
BMW 530 Uvoz od Ch
По Договор
06.09.2022 08:05

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 525 karavan modell 530
klima
abs
airbag
atest foli
uvezena od CH carineto do registracija kolata e napravena tehnicki vo CH

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dashmir
Потврден огласувач
071221180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам