1 / 1
MXQ Pro 4K Smart Android TV Box 4GB 64GB
1.700 МКД
16.11.2022 22:33

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови Андроид ТВ Боксови...
4GB Ram 64GB Rom
Андроид 9
Графика - Mali 400
CPU Rockchip

Имаат YouTube, PlayStore, Google.
Цена без телевизиски канали е 1700 ден
Цена со инсталирани ТВ канали е 2700 ден

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам