1 / 4
Transport/Slep/Prevoz na Motori-Atv
5 €
28.11.2022 09:55

Штип / Штип

Марка:

Yamaha

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

1986

Модел:

Wrf

Километри:

25000

👉Vrsime brz i bezbeden transport na

-Motori
-Motorni Sanki
-Atv i
-Drug vid na roba bez ostetuvanje
-Moznost za transport na tri motori zaedno
👉Vrsime i transport na motori nadvor od Drzavata
📞Info 078 697 878

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
078697878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам