1 / 7
Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid
По Договор
26.09.2022 07:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Biljanini Izvoori - Tamaro 7

Se izdava trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori
Kompletno opremen za komforen odmor so kujna, trpezarija, TV, WIFI, balkon, parkong pred zgradata.
Ima dve isti spalni so dupol i edinecen krevet (2+1 , 2+1).
Vednas nasproti golemiot market Tamaro 7.

za cena i rezervacii dostapen na tel i Viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bobi
Потврден огласувач
077670644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам