IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA
1 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 10:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohridska banka.SLOBODEN OD 06 08 2022g.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам