1 / 12
**** CUBE STEREO PRO 120 29 ka ****
1 €
12.03.2023 19:55

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

16 "

2022 model
*** cena 1499 evra ***
GOLEMINA NA RAMKA S
☎️078-411-850

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G&D
Потврден огласувач
078411850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам