1 / 10
Opel Corsa 1.2 бензин/плин
3.000 €
27.09.2022 12:28

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин (фабрички), неувезувана, редовно сервисирана.
070 218 206

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070279620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам