1 / 7
Lancia Lybra 2.4 JTD
500 €
05.08.2022 13:46

Неготино / Неготино

Марка:

Lancia

Модел:

Lybra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD (150ps) vo ispavna sostojba, bez dokumenti.Motor, menjac ekstra.Ima klima. Povkje info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
078218566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам