1 / 6
HONDA CIVIC 1.8 V-tec- type S BEZ ZAMENI...
7.000 €
Цената е фиксна
13.08.2022 23:23

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Останато

115kw 140hp, redok primerok so dve vrati
Godina: 2008

-novi predni plocki
-novi amortizeri KYB

200.000 REALNI kilometri!
Registriran cela godina ( 03/ 2023 ) - Tehnicki ispravna bez nikakva zabeleska.

Kolata e vo perfektna sostojba , kako nova.
Do 200.000 kilometri e redovno servisirana ( site dokumenti od servis vo prilog ).

Ubezena pred 4 godini od Bern .

So kolata sleduvaat dva para bandazi so 4 letni gumi (Mishelin ) 4 zimski gumi (Hankook) ...

Cenata e fiksna bez zameni ....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Климент Симоноски
Димитар Влахов бр.14 канцеларија 23, Охрид
Потврден огласувач
075221692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам