1 / 1
Ryzen 7 3700X
14.000 МКД
Цената не е фиксна
05.08.2022 15:16

Скопје Центар / Скопје

Go prodavam vo rabotna sostojba e t.e. go koristam. Go prodavam poradi upgrade so drug procesor.
R7-3700X=8c/16t, 32MB-L3, 3.6/4.4GHz.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Dr.Agan
Потврден огласувач
077555173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам