1 / 6
NBA Jersey Dres Kevin Durant KD OKLAHOMA CITY RARE ADIDAS M
1.999 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 18:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Nba jersey, odlicna sostojba 10/10, redok model, Adidas, Size M, za povekje info, poraka na dadeniot broj (sms, viber)

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Облека

Се продава / Можна е замена од:

Jovan
Потврден огласувач
075232666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам