1 / 1
Wi-Fi Видео ѕвонче - Laxihub VBELL1
5.500 МКД
Цената е фиксна
05.08.2022 16:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

🈁 Wi-Fi Видео ѕвонче - Laxihub VBELL1
▪️ 2K Ultra HD со широк агол на објективот од 145°
▪️ Подобрено ноќно снимање до 10 метри
▪️ Откривање на движење придвижувано од AI технологија
▪️ Двонасочно аудио
▪ Компатибилно со Amazon Alexa & Google Assistant
▪️ Заштита IP65, погодна за сите сезони
▪️ Батерија што се полни на 3-6 месеци, засновано на 5-10 пати будења на ден
▪️ Поддржува SD-картичка до 128 GB и услуга за складирање на облак (3-месечно бесплатно складирање на облак)
▪️ 1 година гаранција
Во пакетот е вклучено:
✔️ Видео ѕвонче
✔️ Адаптер
✔️ Упатство за инсталација
✔️ Бесплатна апликација за мобилен - Arenti

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Goshe
Потврден огласувач
078580095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам