1 / 4
Sprava za vezbanje справа за вежбање
7.000 МКД
05.08.2022 17:09

Кисела Вода / Скопје

Се продава справа за вежбање Orbitek platinum plus . Рачките се статични а може да се направат и движечки има подесување .Има дисплеј за колку калории, време,брзина,дистанца ..малце користена

077 957 131
077 625 286

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077625289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам