1 / 9
Mercedes ML
5.500 €
14.08.2022 13:14

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes ML vo odlicna sostojba,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075757653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам