1 / 2
Motorola E7
7.000 МКД
06.08.2022 12:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Motorola

Модел:

Motorola E7 power

Боја:

Останато

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava nov Motorola E7, neotpakuvan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076256088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам