1 / 4
Se prodavaat polovni Maxxis Crossmark 27,5
3.000 МКД
Цената е фиксна
18.11.2022 13:43

Битола / Битола

Se prodavaat Maxxis Crossmark 27,5x1,95. Kupeni od Hamachi 5000 den. Se prodavat za 3000 den fixno. Ne gi delam, 99% novi

**** 076-784-214****

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070339392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам