1 / 11
BMW E46 CABRIO
7.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 10:34

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo perfektna sostojba plus tvrd krov samo za seriozni kupuvaci bes zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075420630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам