1 / 4
Macy's maska narakvica (belegzija)
380 €
390 €
01.12.2022 09:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Man's Diamond Bracelet in Stainless steel.
Skroz nova, nenosena, vo originalna kutija.
Odlicna za podarok.
Cenata e namalena od realnata vrednost, koja sto ja ima na slika.
Kontakt +38970597351 (Viber)

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Stainless steel накит / Бразлетни/Белегзии

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070597351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам