Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska
76.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 22:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Egejska , Ohrid

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid.

Stanot raspolaga so slednite prostorii:

- dnevna soba so trpezarija i kujna
- 2 spalni sobi
- hodnik
- toalet
- 1 terasa

Stanot e na 4ti kat vo zgrada so lift

Lociran e vo blizina na restoranot Stanica.


Kontakt viber: +389 75 550 530

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ilija Taseski
Потврден огласувач
075550530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам