1 / 3
Gumi polovni 255 50 19 Michelin letni
7.000 МКД
Цената е фиксна
13.10.2022 08:34

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

255

Висина:

50

Дијаметар:

19

Se prodavaat gumi polovni 255 50 19 Michelin letni cetiri isti.
Cena: 7000 denari
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам