1 / 11
Kuka vo centarot na Gevgelija
По Договор
16.03.2023 11:54

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4,5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozdadi Don-Andon kukata ima nov i star del.
Noviot e kompletno namesten za ziveenje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам