1 / 2
Klub masa
4.500 МКД
22.09.2022 13:55

Тетово / Тетово

Se prodava klub masa nekoristena.Masata so povlekuvanje se pravi vo dva dela .Izrabotena od medijapan so kombinacija staklo.

Категорија: Останато

Се продава од:

Brankica
Потврден огласувач
070809231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам