1 / 6
Detski patiki ADIDAS broj 31 nike fudbal paticina
400 МКД
04.09.2022 22:28

Битола / Битола

Tип на обувки:

Патики

Големина:

31

Боја:

Темно сина

Adidas cloudfoam 31 broj , kupeni 2500 den od sportvision, noseni edna sezona, nemaat skinato, se prodavat bidejki se mali.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070642264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам