1 / 9
AUDI A3 2.0 TDI 8V
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 19:30

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a3 sportback
2.0 tdi 8v 140 ks
Ful oprem:
Senzori za svetla brisaci retrovizori...
Dvozonska klima
Greaci na sedista
Senzori za rikvers
Golem i mal servis napraveno
Itn..
Tel 078 252 257

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075608898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам