1 / 7
PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES
25 €
05.10.2022 16:47

Карпош / Скопје

Квадратура:

1664 m²

Тип на земјиште:

Градежно

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, placot ima pristap do asvalt na 150metra
- Gradezno zemjiste namena proizvodstvo oslobodeno od komunalii
- Ima moznost za voda i struja
🔄 Mozna e zamena za kola
☎️ 078/411-200

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Oglas
Потврден огласувач
078411200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам