1 / 7
Poker Masi / Stolovi
500 €
06.08.2022 13:32

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na Profesionalni i Poluprofesionalni Masi za Texas Holdem Poker, Cash Game Poker, Black Jack i dr. Cenata varira vo zavisnost od vasiot izbor na materijali. Cenite pocnuvaat od 500€ pa nagore. Vreme na izrabotka najmalku 10 dena. SITE MASI SE IZRABOTUVAAT RACNO.
Za da se pocne izrabotkata potrebno e da ostavite kapara od 50%.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Казино игри

Се продава од:

branko stojkovski
Потврден огласувач
076453345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам