1 / 12
Citroen Jumper 2.2 hdi boxer ducato kombe
6 €
13.08.2022 14:39

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

Jumper

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezeno vo mk vo 2019g
280 000km
2008g
Napraven servis ulje i filter
Nov akomulator od juli 2023
Novi gumi
Registrirano do avgust 2023g (cela godina)
Odrzano vo ekstra sostojba
Klima nema!
Nee novo ! No e zacuvano dobro!
Nee na firma ,na privatno lice e,no moze da se prodava i na firma nema problem.
Tovarano neznam sto e no e zacuvan tovarniot prostor!
Ima kuka i vo soobrakajna e vnesena.
Moze i zamena so realni ponudi,kola,motor,atv ili ploven objekt.
Tovarniot prostor e dolg 3m sirok standard 1.4m.
CENA 6800EVRA (za zamena e taa a za kes samo na lice mesto moze da se dogovorame)
Informacii moze na viber 077 503 400 Pepo Ohrid.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Pepo
Потврден огласувач
077503400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам