1 / 5
SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 14:16

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dame Gruev-Ohrid

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino. Kompletno namesten pogoden za parovi ili tri cleno semejstvo

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marija Todoroska
Потврден огласувач
071505902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам