1 / 4
Se prodava plac na izlez od Tetovo
200 €
06.08.2022 14:35

Тетово / Тетово

Квадратура:

357 m²

Тип на земјиште:

Останато

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na izlez od Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 357m2
▪️ Shirina: 17.5m
▪️ Dolzina: 20.5m
▪️ Markica za gradba : Ne
▪️ Namena: Industriska
_______________
Cena:
➧200€/M2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac od 550m2

250 €

Se prodava plac vo blizina na "TETEKS" 190m2

53000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам