1 / 8
Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)
По Договор
23.09.2022 21:05

Тетово / Тетово

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija.

Specifikacii:
Intel Pentium Quad-Core N3540
Intel HD Graphics
15.6”, HD (1366 x 768), TN
500GB HDD
4GB DDR3
Windows 10 Pro
Baterija drzi nad 3 casa.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам