1 / 1
Samsung S22
730 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S22

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Bela i crna boja, novi nekoristeni. Duos, dual sim.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

/
Потврден огласувач
076964100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам